Suomenkielinen asiakaspalvelija kansainväliseen yritykseen

MultiMind Bemanning AB MultiMind Bemanning AB / Butikssäljarjobb / Stockholm
2015-04-02
Observera att sista ansökningsdag har passerat.
➡️ Klicka här för den senare publicerade platsannonsen "Suomenkielinen asiakaspalvelija kansainväliseen yritykseen" (publicerad 2017-07-24) ⬅️

Visa alla butikssäljarjobb i Stockholm, Solna, Lidingö, Sundbyberg, Danderyd eller i hela Sverige
Visa alla jobb hos MultiMind Bemanning AB MultiMind Bemanning AB i Stockholm, Solna, Sundbyberg, Danderyd, Järfälla eller i hela Sverige

MultiMind Bemanning AB arbetar med personaluthyrning och rekrytering. Bolagets nisch är att förmedla personal med språkkunskaper samt internationell erfarenhet inom områdena kundservice, ekonomi, marknadsföring, HR och IT.

Asiakkaamme etsii innokkaita asiakaspalvelun ammattilaisia eri yrityksille Pohjoismaiden markkinoilla.

Etsimme Sinua jolla on:

• Aikaisempaa kokemusta asiakaspalvelusta
• Äidinkielenä suomi, ruotsi, norja tai tanska

Olet energinen asiakaspalvelija jollain edellä mainituilla kielillä ja Sinulla on palava halu kehittyä kansainvälisessä ja modernissa organisaatiossa.

Työ kestää 5,5 kuukautta, jonka jälkeen mahdollisuus jatkuvaan työsuhteeseen. Lyhyen perehdytyksen jälkeen oletamme Sinun olevan valmis antamaan loistavaa asiakaspalvelua asiakkaillemme.

Työtehtäviisi kuuluu:

• Puheluiden vastaanottaminen ja vastaaminen
• Sähköpostien vastaanottaminen ja vastaaminen

Työ on loistava mahdollisuus Sinulle, joka pidät nopeatahtisesta työskentelystä asiakaspalvelussa. Perehdytyksen jälkeen osaat asiakkaan eri tuotteet, viestintätavat, IT-ohjelmat sekä yleisen asiakaspalvelun.

Mikäli työ kuulostaa mielenkiintoiselta, hae paikkaa heti!

Publiceringsdatum
2015-04-02

Arbetstider och omfattning
Heltid, Deltid 5,5mån

Ersättning
Timlön

Så ansöker du
Sista dag att ansöka är 2015-04-30
Klicka på denna länk för att göra din ansökan

Kontakt
Shaun Ogden +46 8 21 67 44

Företag
MultiMind Bemanning AB MultiMind Bemanning AB

Adress
Kungsgatan 66
11122 Stockholm

Kontorsadress

Övriga kontaktuppgifter

Jobbnummer
2233873