Suomenkielinen asiakaspalvelija pankkiin

MultiMind Bemanning AB / Butikssäljarjobb / Stockholm
Observera att sista ansökningsdag har passerat.

Visa alla butikssäljarjobb i Stockholm, Solna, Lidingö, Sundbyberg, Danderyd eller i hela Sverige
Visa alla jobb hos MultiMind Bemanning AB i Stockholm, Solna, Lidingö, Sundbyberg, Danderyd eller i hela Sverige

MultiMind Bemanning AB offers staffing and recruitment services. Our niche is to supply staff with language skills and international experience within Logistics, Accounting/Finance, Marketing, HR and IT.

Me etsimme suomenkielistä Customer Advisoria asiakkaallemme Nordax Bankille Tukholmaan. Tämä on alkuun 6 kuukauden konsultointitehtävä, jonka jälkeen on mahdollisuus tulla suoraan rekrytoiduksi yritykselle.

Yritys Nordax on pohjoismainen pankki, joka tarjoaa kilpailukykyisiä kulutusluottoja ja säästötilejä. Vuodesta 2004 lähtien Nordax on kasvanut ja kehittynyt nopeasti. Yhteensä heillä on yli 200 työntekijää Ruotsista, Norjasta, Suomesta, Tanskasta ja Saksasta ja kaikki he istuvat Tukholman keskustassa sijaitsevassa toimistossa.

Työtehtävät

Saapuvat ja ulospäin soitetut puhelut ja sähköpostit yrityksen asiakkailta sekä näihin liittyvät administratiiviset työtehtävät.

Profiili si - Sujuva suomenkielessä

• Hyvä englannin-/ruotsinkielessä

• Hyvä kommunikoimaan

• Kilpailuhenkinen

• Positiivinen ja palvelukeskeinen asenne

• Perus IT-taidot

Miksi hakea tätä paikkaa? - Motivoiva ympäristö

• Kehittymismahdollisuudet

• Työskentely kansainvälisessä ympäristössä

Kuulostaako tämä mielenkiintoiselta? Jos tämä tehtävä kuulostaa mielenkiintoiselta, suosittelemme että haet tehtävään niin pian kuin mahdollista sillä käymme läpi hakemuksia jatkuvasti.

Varaktighet, arbetstid
mån-fre 6 månader

Publiceringsdatum
2019-07-15

Ersättning
Enligt avtal

Så ansöker du
Sista dag att ansöka är 2019-08-05
Klicka på denna länk för att göra din ansökan

Kontakt
Sofia Häkkä +46 70 856 0708

Företag
MultiMind Bemanning AB

Adress
Kungsgatan 66
11122 Stockholm

Kontorsadress

Jobbnummer
4845417