Semestervikarier inom vård och omsorg - Bergs kommun - Vårdbiträdes- och personlig assistentsjobb i Berg
Semestervikarier inom vård och omsorg
Bergs kommun / Vårdbiträdes- och personlig assistentsjobb / Berg
Observera att sista ansökningsdag har passerat.

Visa alla vårdbiträdes- och personlig assistentsjobb i Berg, Strömsund, Åre, Vilhelmina
Visa alla jobb hos Bergs kommun i Berg

Bergs kommun söker inför sommaren 2008 semestervikarier för följande yrkesgrupper: vårdbiträde, undersköterska, skötare, personlig assistent, enhetschef, distriktssköterska och sjuksköterska.
För att få en jämnare könsfördelning välkomnas särskilt manliga sökanden!
För information samt inlämning av ansökan (bifoga referenser) kontakta:
Område Norr Hackås/Oviken:
Ulla Gustafsson, 0643-10328
ulla.gustafsson@berg.se
Område Mitt Svenstavik:
Anja Vorne, 0687-16148
anja.vorne@berg.se
Område Syd:
Åsarna: Ulla Gelliner, 0687-16488
ulla.gelliner@berg.se
Rätan: Ingrid Gunnarsson, 0687-16461
ingrid.gunnarsson@berg.se
Område LSS/LASS:
Eva Danielsson, 0687-16342
eva.danielsson@berg.se
Legitimerad personal:
Bodil Andersson, 0687-16311
bodil.andersson@berg.se

Publiceringsdatum
2008-04-17

Arbetstider och omfattning
Visstidsanställning 3 - 6 månader
Heltid/Deltid
Möjlighet finns att ha synpunkter på placeringsort och tjänstgöringstid.

Tillträde
enligt överenskommelse.

Ersättning
Enligt avtal.

Så ansöker du
Sista dag att ansöka är 2008-05-15
Ansökan skickas till:
Bergs Kommun
Verksamhetsavdelningen
Box 73
84040 Svenstavik

Företag
Bergs kommun

Adress
Bergs kommun
Box 73
84040 SVENSTAVIK

Kontaktuppgifter
Telefonnummer: 0687-16100

Jobbnummer
194996

Observera att sista ansökningsdag har passerat.

Sökord


Prenumerera
Fyll i din e-postadress för att få e-postnotifiering när det dyker upp fler lediga jobb hos Bergs kommun: